Sef departament Shop&Go Bucuresti

  • Municipiul Bucuresti, Strada B-DUL. TIMISOARA (PLAZA ROMANIA), numar 26, bloc - , intrare -, etaj 2 Municipiul Bucuresti ROU
  • Diploma de licenta
  • Permanent
  • Magazine
  • Store

Ai nevoie doar de:

  • Deschidere fata de client
  • Atentie la calitate
  • Atentie la detalii
  • Creativitate
  • Abilitati de colaborare
  • Abilitati analitice
  • Atitudine pozitiva

De ce Mega Image?

  • Încurajăm și sprijinim diversitatea colegilor noștri
  • Recunoaștem performanța celor mai buni
  • În Comunitatea Mega ne definește puterea lui "împreună"

Acest job nu mai este disponibil

Candidatul ideal:

  • Experienţă anterioară (retail, domeniul alimentar) - condiţie obligatorie;
  • Experientă anterioară în coordonarea unei echipe - minim 1 an;
  • Studii medii finalizate;
  • Cunoştinţe operare PC, MS Office (Excel, Word) - nivel mediu;
  • Excelente abilităţi de comunicare, organizare, coordonare;
  • Orientare către rezultat, atitudine proactivă, flexibilitate;
  • Responsabilitate şi corectitudine;
  • Dorinţa de a învaţa şi a se dezvolta profesional;

Descrierea jobului

  • Supraveghează şi coordonează activitatea personalului din magazinele Shop&Go;
  • Verifică pregătirea magazinelor pentru deschidere;
  • Efectuează comenzile zilnice de marfă pentru magazine;
  • Instruieşte personalul nou angajat cu privire la particularităţile şi cerinţele locului de muncă ale acestuia
  • Răspunde de verificarea concordanţei dintre produsele recepţionate şi datele înscrise în documentele aferente;
  • Colaborează cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricăror neclaritaţi sau deficienţe
  • Mod de lucru hibrid si program flexibil;
  • Card de tichete de masa;
  • Bonus anual de performanta;
  • Card de reduceri dedicat achizitionarii produselor Marca Proprie Mega Image;
  • Suport financiar pentru diverse evenimente din viata ta;
  • Abonament la Bookster;
  • Abonament si reduceri la diverse Sali de sport;
  • Posibilitatea de crestere in cariera si mobilitate interna.
Citește mai mult

Iată pașii procesului de selecție

Ai nevoie de mai multe informații?

Get in touch with:

ANDREEA - DANIELA FRINCU

Recrutor

Trimite-mi un mesaj